Nom Contacte Web Email Localitat Província Planter ecològic
Mas pastoret 977802829
977801050
699438907
  info@maspastoret.com Torredembarra Tarragona Sí ecologic
Planters Valent 977802830   valent-plant@hotmail.com Torredembarra Tarragona  
Planters Casas 937443240 http://www.planterscasas.cat/ info@planterscassas.cat Palafolls Barcelona Sí ecologic
Planters
Claudi
Casals
936305272   planterscasalsvedri@yahoo.es Sant Boi De Llobregat Barcelona  
Planters Faura 936730549 http://www.plantersfaura.com/ info@plantersfaura.com El Papiol Barcelona  
Horticultura
Muns
617274837     Gavà Barcelona  
Hishtil
Gelpi Spain
937654414 http://www.hishtilgs.com/ info@hishtilgs.com Malgrat de Mar Barcelona  
Planters Rafael 937611367
608798920
http://plantersrafael.com/ plantersrafael@hotmail.com Malgrat de Mar Barcelona  
Planters Estorach 977597136
977597145
http://plantersestorach.es/   Amposta Tarragona Sí ecologic
Planters
Agrícola
Calderí
938276229
629469940
http://www.casacalderi.cat/ agricolacalderi@gmail.com Navarcles Barcelona Sí ecologic
Hort Torroja Planters d'horta 609347920 https://hort-torroja-planters-dhorta.site/   La Selva del Camp Tarragona  
Germinalina Planter Hortícola Ecològic 632451559
658913025
https://plantersgerminalia.com/ professionals@plantersgerminalia.com Mataró Barcelona Sí ecologic
L'horta
d'en Lluís
608537934     La Ràpita Lleida  
Planters Torrelles 636321294     Lleida Lleida  
Planters Estrada 651615866     Sant Boi De Llobregat Barcelona  
Planters Montalat 676877237     Vilabertran Girona  
Cal Plantaire 937761990
656426609
    Piera Barcelona  
Lloveras Plant 937928485
639131357
https://nou.lloverasplant.com/ lloverasplant@lloverasplant.com Sant Andreu de Llavaneres Barcelona Sí ecologic
Planters Rovira 607385877     Cabrera de Mar Barcelona  
Hortiplant Caldes 938650224 
637588939
  andreu@hortiplant.cat Caldes de Montbui Barcelona  
Planters Grill 607276255 https://www.plantersgrill.com/   Palafolls Barcelona Sí ecologic
Hort d'en Ros 977754431     Reus Tarragona  
Planters Mora 616503446 https://plantersmora.com   Mataro Barcelona  
Roure Planter Horta 972500031     Vilafant Girona  
Vivers Torrents 938903677 https://viverstorrents.com/ info@viverstorrents.com Pacs del Penedès Barcelona  
Planters Barrau     davidrodon68@gmail.com Cabrera de Mar Barcelona  
Planters Bigas 680490942     Bigues i Riells Barcelona