Normativa

 

Fertilització i Gestió de Dejeccions Ramaderes

Informació relacionada amb el Decret 153/2019

Calendari jornades nou decret de fertilització i dejeccions ramaderes

 

ALT PIRINEU I ARAN
Municipi Data de la jornada Programa Ponències
Bellver de Cerdanya 11/10/2019 Programa Bellver  
Isona i Conca Dellà 16/10/2019 Programa Isona i Conca Dellà  
Vielha 28/10/2019 Programa Vielha  
Bellestar (Montferrer i Castellbò) 31/10/2019 Programa Bellestar  
Vilaller 05/11/2019 Programa Vilaller  
Sort 06/11/2019 Programa Sort  
    Programa General de la demarcació  
BARCELONINES
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Les Franqueses del Vallès 18/09/2019 Programa Les Franqueses del Vallès  
Vilassar de Mar 04/10/2019 Programa Vilassar de Mar  
Palau Solità i Plegamans 15/10/2019 Programa Palau Solità i Plegamans  
Cardedeu 16/10/2019 Programa Cardedeu  
Vilafranca del Penedès 18/10/2019 Programa Vilafranca del Penedès  
El Prat de Llobregat 23/10/2019 Programa El Prat de Llobregat  
    Programa General de la demarcació  
CATALUNYA CENTRAL
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Vic 02/09/2019 Programa Vic Ponència Vic
Gurb 26/09/2019 Programa Gurb  
Olius 02/10/2019 Programa Olius  
Moià 03/10/2019 Programa Moià  
Calonge de Segarra 09/10/2019 Programa Calonge de Segarra  
Sta Creu de Jutglar (Olost) 10/10/2019 Programa Sta Creu de Jutglar  
Manresa 17/10/2019 Programa Manresa  
Berga 19/10/2019 Programa Berga  
    Programa General de la demarcació  
GIRONINES
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Olot 05/09/2019 Programa Olot Ponència Olot
Castelló Empúries 17/09/2019 Programa Castelló Empúries Ponència Castelló Empúries
Figueres 20/09/2019 Programa Figueres  
Campllong 24/09/2019 Programa Campllong  
Sta Coloma Farners 25/09/2019 Programa Sta Coloma Farners  
Banyoles 27/09/2019 Programa Banyoles  
Monells 30/09/2019 Programa Monells  
Ripoll 08/10/2019 Programa Ripoll  
    Programa General de la demarcació  
LA PLANA DE LLEIDA
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Alcarràs 03/09/2019 Programa Alcarràs Ponència Alcarràs
Ivars d'Urgell 04/09/2019 Programa Ivars d'Urgell Ponència Ivars d'Urgell
Almacelles 05/09/2019 Programa Almacelles Ponència Almacelles
Cervera 09/09/2019 Programa Cervera Ponència Cervera
Tàrrega 12/09/2019 Programa Tàrrega Ponència Tàrrega
Artesa Segre 17/09/2019 Programa Artesa Segre  
Mollerussa 19/09/2019 Programa Mollerussa  
Borges Blanques 20/09/2019 Programa Borges Blanques  
Vallfogona de Balaguer 25/09/2019 Programa Vallfogona de Balaguer  
Bellcaire d'Urgell 26/09/2019 Programa Bellcaire d'Urgell  
Seròs 26/09/2019 Programa Seròs  
Algerri 02/10/2019 Programa Algerri  
Lleida 03/10/2019 Programa Lleida  
Alguaire 08/10/2019 Programa Alguaire  
    Programa General de la demarcació  
TARRAGONINES
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Sta Coloma Queralt 16/09/2019 Programa Sta Coloma Queralt Ponència Sta Coloma Queralt
Tarragona 01/10/2019 Programa Tarragona  
Mont-Roig 09/10/2019 Programa Mont-Roig  
Llorenç del Penedès 15/10/2019 Programa Llorenç del Penedès  
Valls 18/10/2019 Programa Valls  
Falset 24/10/2019 Programa Falset  
Reus 29/10/2019 Programa Reus  
    Programa General de la demarcació  
TERRES DE L’EBRE
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Tortosa 18/09/2019 Programa Tortosa  
Gandesa 10/10/2019 Programa Gandesa  
Tortosa 23/10/2019 Programa Tortosa  
Mora la Nova 25/10/2019 Programa Mora la Nova  
Sta Bàrbara 30/10/2019 Programa Sta Bàrbara  
La Sènia 07/11/2019 Programa La Sènia  
Amposta 21/11/2019 Programa Amposta  
    Programa General de la demarcació  
LLEIDA - Especial Fira St. Miquel
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
LLEIDA 27/09/2019 Programa Fira St. Miquel