Normativa

 

Fertilització i Gestió de Dejeccions Ramaderes

Informació relacionada amb el Decret 153/2019

Calendari jornades nou decret de fertilització i dejeccions ramaderes

 

ALT PIRINEU I ARAN
Municipi Data de la jornada Programa Ponències
Bellver de Cerdanya 11/10/2019 Programa Bellver de Cerdanya Ponència Bellver de Cerdanya
Isona i Conca Dellà 16/10/2019 Programa Isona i Conca Dellà Ponència Isona i Conca Dellà
Vielha 28/10/2019 Programa Vielha Ponència Vielha
Bellestar (Montferrer i Castellbò) 31/10/2019 Programa Bellestar Ponència Bellestar
Vilaller 05/11/2019 Programa Vilaller  
Sort 06/11/2019 Programa Sort  
    Programa General de la demarcació  
BARCELONINES
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Les Franqueses del Vallès 18/09/2019 Les Franqueses del Vallès Les Franqueses del Vallès
Vilassar de Mar 04/10/2019 Programa Vilassar de Mar Ponència Vilassar de Mar
Palau Solità i Plegamans 15/10/2019 Programa Palau Solità i Plegamans Palau Solità i Plegamans
Cardedeu 16/10/2019 Programa Cardedeu Ponència Cardedeu
Vilafranca del Penedès 29/10/2019 Programa Vilafranca del Penedès Ponència Vilafranca del Penedès
El Prat de Llobregat 13/11/2019 Programa El Prat de Llobregat  
    Programa General de la demarcació  
CATALUNYA CENTRAL
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Vic 02/09/2019 Programa Vic Ponència Vic
Berga 19/09/2019 Programa Berga Ponència Berga
Gurb 26/09/2019 Programa Gurb Ponència Gurb
Olius 02/10/2019 Programa Olius Ponència Olius
Moià 03/10/2019 Programa Moià Ponència Moià
Calonge de Segarra 09/10/2019 Programa Calonge de Segarra Ponència Calonge de Segarra
Sta Creu de Jutglar (Olost) 10/10/2019 Programa Sta Creu de Jutglar (Olost) Sta Creu de Jutglar (Olost)
Manresa 30/10/2019 Programa Manresa Ponència Manresa
    Programa General de la demarcació  
GIRONINES
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Olot 05/09/2019 Programa Olot Ponència Olot
Castelló Empúries 17/09/2019 Programa Castelló Empúries Ponència Castelló Empúries
Figueres 20/09/2019 Programa Figueres Ponència Figueres
Campllong 24/09/2019 Programa Campllong Ponència Campllong
Sta Coloma Farners 25/09/2019 Programa Sta Coloma Farners Ponència Sta Coloma Farners
Banyoles 27/09/2019 Programa Banyoles Ponència Banyoles
Monells 30/09/2019 Programa Monells Ponència Monells
Ripoll 08/10/2019 Programa Ripoll Ponència Ripoll
    Programa General de la demarcació  
LA PLANA DE LLEIDA
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Alcarràs 03/09/2019 Programa Alcarràs Ponència Alcarràs
Ivars d'Urgell 04/09/2019 Programa Ivars d'Urgell Ponència Ivars d'Urgell
Almacelles 05/09/2019 Programa Almacelles Ponència Almacelles
Cervera 09/09/2019 Programa Cervera Ponència Cervera
Tàrrega 12/09/2019 Programa Tàrrega Ponència Tàrrega
Artesa de Segre 17/09/2019 Programa Artesa de Segre Ponència Artesa de Segre
Mollerussa 19/09/2019 Programa Mollerussa Ponència Mollerussa
Borges Blanques 20/09/2019 Programa Borges Blanques Ponència Borges Blanques
Vallfogona de Balaguer 25/09/2019 Programa Vallfogona de Balaguer Ponència Vallfogona de Balaguer
Bellcaire d'Urgell 26/09/2019 Programa Bellcaire d'Urgell Ponència Bellcaire d'Urgell
Seròs 26/09/2019 Programa Seròs Ponència Seròs
Algerri 02/10/2019 Programa Algerri Ponència Algerri
Lleida 03/10/2019 Programa Lleida Ponència Lleida
Alguaire 08/10/2019 Programa Alguaire Ponència Alguaire
    Programa General de la demarcació  
TARRAGONINES
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Sta Coloma Queralt 16/09/2019 Programa Sta Coloma Queralt Ponència Sta Coloma Queralt
Tarragona 01/10/2019 Programa Tarragona Ponència Tarragona
Mont-Roig 09/10/2019 Programa Mont-Roig Ponència Mont-Roig
Llorenç del Penedès 15/10/2019 Programa Llorenç del Penedès Ponència Llorenç del Penedès
Falset 24/10/2019 Programa Falset Ponència Falset
Reus 29/10/2019 Programa Reus Ponència Reus
Valls 22/11/2019 Programa Valls  
    Programa General de la demarcació  
TERRES DE L’EBRE
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
Tortosa 18/09/2019 Programa Tortosa Ponència Tortosa
Gandesa 10/10/2019 Programa Gandesa Ponència Gandesa
Tortosa 23/10/2019 Programa Tortosa Ponència Tortosa
Móra la Nova 25/10/2019 Programa Móra la Nova Ponència Móra la Nova
Sta Bàrbara 30/10/2019 Programa Sta Bàrbara Ponència Sta Bàrbara
La Sènia 07/11/2019 Programa La Sènia  
Amposta 21/11/2019 Programa Amposta  
    Programa General de la demarcació  
LLEIDA - Especial Fira St. Miquel
Comarca Data de la jornada Programa Ponències
LLEIDA 27/09/2019 Programa Fira St. Miquel Ponències Fira St. Miquel